بسته
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو

پچ کورد فیبرنوری FC-LC مالتی مود نگزنس

تماس برای قیمت
+ -
مشخصات محصول
نوع محصول پچ کورد فیبر نوری
شرکت سازنده نگزنس-Nexans
نوع فیبر مالتی مود
نوع کانکتور FC-LC, داپلکس
استاندارد ها OM2
طول کابل 1متر, 2متر, 3متر, 5متر, 10متر
وزن 250 g
بررسی و نظر خود را بنویسید Close Review Form
  • تنها کاربران عضو می توانند بررسی خود را بنویسند
*
*
بد
عالی
*
*
*
مشخصات محصول
نوع محصول پچ کورد فیبر نوری
شرکت سازنده نگزنس-Nexans
نوع فیبر مالتی مود
نوع کانکتور FC-LC, داپلکس
استاندارد ها OM2
طول کابل 1متر, 2متر, 3متر, 5متر, 10متر
وزن 250 g